Pieśń ze śpiewnika

58 To uczynił we mnie Pan

 więcej

Ew. Św. Jana 14;23

"Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie, i Ojciec mój umiłuje go, ...

 więcej

 

My

Stanowimy grupę ludzi, którzy powierzyli swoje życie Jezusowi i z całego serca wierzą w Jezusa Chrystusa jako swojego jedynego Zbawiciela i Pana.

Wielu z nas doświadczyło przemieniającej mocy Boga. Dzięki Jego łasce możemy prowadzić nowe życie w Chrystusie Jezusie. Naszym celem jest umiłowanie Boga, oddanie Ewangelii i miłość do bliźniego. Życie z Chrystusem daje człowiekowi bardzo wiele na tym świecie. Daje pokój i radość. Tylko Jezus Chrystus może wlać ten pokój do serca i zmienić twoje życie.

Czy chcesz tego? 

Wielu z nas dokonało już wyboru i powiedziało TAK. Wielu z nas zaufało Jezusowi i otworzyło Mu swoje serce. Pan Jezus powiedział, że jest drogą, prawdą i życiem... i my idziemy tą drogą każdego dnia. Dla każdego z nas Bóg okazuje łaskę i miłosierdzie. Bóg posłał na ziemię swojego jednorodzonego syna Jezusa Chrystusa, aby każdy dostąpił odpuszczenia grzechów. To Jezus Chrystus został ukrzyżowany za nasze grzechy. Po trzech dniach zmartwychwstał. My o tym wiemy i tak wyznajemy. Chcemy byś również i Ty poznał dziś tą prawdę oraz poznał ludzi, których Bóg zmienił życie. Każdy bez wyjątku może uczestniczyć w naszych nabożeństwach. Serdecznie Cię zapraszamy.

Copyright by chrystusowirybnik.pl